Zaproszenie do Urzędu Marszałkowskiego

Dodano: 19-06-2018

18 czerwca 2018 r. zostaliśmy zaproszeni przez p. Sylwię Jaskulską, członka Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, do Urzędu Marszałkowskiego. To bardzo miły gest ze strony władz województwa doceniający sukcesy naszych uczniów i absolwentów na szczeblu centralnym dwóch ogólnopolskich olimpiad – Olimpiady Wiedzy o Żywności oraz Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Na spotkanie została zaproszona Dyrektor Szkoły Małgorzata Świech-Twarowska, laureaci i finaliści wspomnianych olimpiad: Joanna Browarek, Marcin Klonowski, Dominik Wojcieszek, Marcin Abramczyk oraz nauczycielki przygotowujące uczniów do zmagań olimpijskich: Ewa Stanisławska Lepko i Joanna Ozdarska.
Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Uczniowie opowiadali o tym, czym kierowali się wybierając naszą szkołę, jak doszli do sukcesów oraz jakie mają plany zawodowe. Wicemarszałek Sylwia Jaskulska opisała swoją niezmiernie ciekawą ścieżkę kariery zawodowej
i politycznej. Podkreśliła, jak ważna jest w życiu zawodowym pasja i otwartość na nowe doświadczenia. Usłyszeliśmy również, że ceni naturalną żywność regionalną, czym nas bardzo ujęła. Obiecała, że odwiedzi nas w szkole, aby zobaczyć jak wspaniale pracujemy na zajęciach technologicznych.
Laureaci i finaliści wrócili z Urzędu Marszałkowskiego z listami gratulacyjnymi oraz z drobnymi upominkami. Wrócili przede wszystkim z uczuciem satysfakcji, że ich wysiłek i sukces został doceniony przez władze województwa.
Na listach gratulacyjnych podpisała się również poseł Urszula Pasławska. Zaprosiła uczniów naszej szkoły do zwiedzenia Sejmu RP we wrześniu nowego roku szkolnego.

Dziennik elektroniczny

baner-zaloguj-sie

Poznaj GastronomikPolecamy

Archiwum Wydarzeń

Nasi Sprzymierzeńcy

Skip to content