Szkolne Koło Artystyczne

Dodano: 22-12-2021

Uczestnicy Szkolnego Koła Artystycznego w grudniu 2021 r. wykonywali ozdoby w kształcie gwiazdy. Powstał już pierwszy instruktażowy filmik, w którym nasza uczennica Sylwia Grajda z kl. 4 Tbż przedstawia dokładny sposób wykonania świątecznej ozdoby z papieru. Zachęcamy do kliknięcia w poniższy link. Mamy nadzieję, że warsztaty w takiej formie przypadną Wam do gustu.

Gwiazda Świąteczna

Celem Szkolnego Koła Artystycznego, które działa  w trzech sekcjach: plastycznej, teatralnej i muzycznej  jest rozwijanie uzdolnień i zainteresowań artystycznych młodzieży oraz ich wrodzonych możliwości twórczych.

Warto dodać, iż twórczość artystyczna w szkole gastronomicznej odgrywa niezwykle istotną rolę. Młodzi adepci sztuki kulinarnej, mogą nie tylko przelać  swoje myśli na papier czy wyrazić uczucia w tańcu lub śpiewie. Potrzebę ekspresji zaspokajają również podczas sporządzania potraw. Kreatywnie przyrządzone i oryginalnie podane posiłki mogą z kolei dostarczyć nam wielu wzruszeń i emocji.

Jeżeli jeszcze nie zdążyłeś zapisać się do którejś z sekcji, zrób to jak najszybciej. W imieniu opiekuna Szkolnego Koła Artystycznego – p. Ewy Piórkowskiej zapraszamy do twórczej współpracy (również w formie zdalnej).

Projekty Unijne

Pilotażowe wdrożenie modelu SCWEW

Pilotażowe wdrożenie modelu SCWEW

Szkoła Promująca Zdrowie

Szkoła Promująca Zdrowie

Poznaj GastronomikSkip to content