XXI Wojewódzki Konkurs Piosenki Europejskiej

Dodano: 26-04-2021

Uczniowie naszej szkoły Aniela Ejsymont z 1ck oraz Sławomir Sokół z 3k wzięli udział w XXI Wojewódzkim Konkursie Piosenki Europejskiej.
W ramach działalności Szkolnego Koła Artystycznego w bibliotece szkolnej pod kierunkiem p. R. Sokulskiego i p. D. Waszkinela uczniowie nagrali filmy z interpretacjami wybranych przez siebie piosenek – jednej w języku polskim i drugiej w języku europejskim.
W finale prestiżowego XXI Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Europejskiej, ocenianym przez językoznawców, wykładowców Instytutu Muzyki UWM oraz profesjonalnych muzyków, wyróżnienie zdobył Sławomir Sokół.
Jest to już drugie w tym roku, w którym konkursy wokalne odbywają się w zmienionej formule (sędziowie odsłuchują filmy z nagraniami utworów przygotowane przez uczestników), wyróżnienie Sławka w wojewódzkim konkursie. Jednocześnie informujemy uczniów, rodziców i nauczycieli, że Szkole Koło Artystyczne wspiera merytorycznie i technicznie pasje uczniów. Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnych konkursach.

Dziennik elektroniczny

Nowy Dziennik


Stary Dziennik

Dziennik

Poznaj GastronomikSkip to content