Koncert „Pieśń dla Niepodległej”

Dodano: 26-11-2018

19 listopada 2018 r. uczniowie naszej szkoły wraz z przedstawicielami innych szkół ponadgimnazjalnych z Olsztyna wzięli udział we wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych, które zostało połączone z otwarciem wystawy „W drodze do niepodległości” w Zespole Szkół Ekonomicznych w Olsztynie.

 „W drodze do niepodległości” to wystawa przygotowana w ramach projektu edukacyjnego „Dla Niepodległej”, który jest koordynowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego „Niepodległa” na lata 2017-2021.

Uroczysty koncert „Pieśń dla Niepodległej” uświetniło przybycie wielu znakomitych gości, m.in.: Jarosława Słomy – Wiceprezydenta Miasta Olsztyna, Haliny Ciunel – Przewodniczącej Rady Miasta Olsztyn, Piotra Żuchowskiego – Dyrektora Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie oraz przedstawicieli kurii biskupiej i Związku Piłsudczyków Rzeczypospolitej Polskiej.

Uroczystość ta była piękną formą wyrażenia wdzięczności i szacunku dla Polaków poległych w walce o wolność naszej ojczyzny.

Dziennik elektroniczny

baner-zaloguj-sie

Poznaj GastronomikPolecamy

Archiwum Wydarzeń

Nasi Sprzymierzeńcy

Skip to content