Gala finałowa „Czas na zdrowie”

Dodano: 13-10-2017

11 października 2017 r. młodzież z naszej szkoły, która tworzy zespół „Czas na zdrowie”, pojechała wraz z opiekunami na uroczystą Galę Finałową podsumowującą projekt, nad którym pracowali uczniowie ze szkół z całej Polski. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, gdzie wszystkich laureatów konkursu przywitał Minister Krzysztof Jurgiel.

Podczas spotkania miały miejsce przemówienia – m.in. prezesa Banku Ochrony Środowiska (fundatora nagród) oraz pracowników Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi – na temat zdrowego odżywiania i żywności ekologicznej. Najprzyjemniejszym momentem był oczywiście odbiór nagród przez wszystkich laureatów. Nasi uczniowie wraz z opiekunami otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody za zajęcie III miejsca w pierwszym i drugim etapie konkursu, jak również  nagrodę specjalną dla szkoły – profesjonalny skaner.

Cieszymy się, że nasze działania w realizacji projektu „Czas na zdrowie” zostały docenione i mogliśmy uczestniczyć w tej zacnej uroczystości.

Dziennik elektroniczny

baner-zaloguj-sie

Poznaj GastronomikPolecamy

Archiwum Wydarzeń

Nasi Sprzymierzeńcy

Skip to content