Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Gastronomiczno-Spożywczych

Dodano: 14-10-2020

14 października 2020r. w naszej szkole, jak co roku obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. Pomimo nietypowej sytuacji, w czasie zdalnego nauczania, wszyscy nauczyciele spotkali się on-line na platformie Microsoft Teams.

Pani Dyrektor Małgorzata Świech-Twarowska podziękowała nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym za trud włożony w edukację i wychowanie uczniów oraz przekazała najlepsze życzenia skierowane dla grona pedagogicznego od Kuratora Oświaty pana Krzysztofa Marka Nowackiego, od Prezydenta Miasta Olsztyna Piotra Grzymowicza, pani poseł Anny Wasilewskiej, pana dyrektora Edwarda Łosia oraz innych osób związanych z naszą szkołą. Z uwagi na fakt braku możliwości zorganizowania uroczystego apelu, w spotkaniu on-line wzięła udział przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego – Weronika Myszczyńska z klasy 3Taż. Uczennica w imieniu całej społeczności szkolnej podziękowała nauczycielom za dar nauki, wychowanie i okazane serce oraz w wielu miłych i ciepłych słowach podkreśliła wdzięczność młodzieży za poświęcenie oraz troskę o dobro wychowanków. Pani Dyrektor Małgorzata Świech-Twarowska wyróżniła niektórych nauczycieli doceniając ich trud pracy i wysiłek włożony w edukację młodzieży przyznając im Nagrodę Dyrektora.

Za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej, Nagrodę Dyrektora otrzymali:

-p. Anna Chodorowska

-p. Eugeniusz Ciarciński

-p. Alicja Gajewska

-p. Wojciech Górski

-p. Agnieszka Klejbach

-p. Dorota Kołowska

-p. Wioletta Leszczyńska

-p. Joanna Ozdarska

-p. Elżbieta Rakowska

-p. Wioletta Rutkowska

-p. Izabela Sędacka

-p. Urszula Smolińska

-p. Ewa Stanisławska Lepko

                Nagrody Dyrektora Szkoły dla pracowników niepedagogicznych otrzymali:

-p. Agnieszka Kowalczyk

-p. Barbara Kozieradzka

-p. Stanisław Marciszewski

-p. Krzysztof Stępień

Jest nam również niezmiernie miło poinformować, że pani Dyrektor Małgorzata Świech-Twarowska oraz pani Patrycja Lipińska znalazły się w zaszczytnym gronie wyróżnionych nauczycieli i otrzymały Nagrodę Prezydenta Miasta Olsztyna za wyróżniającą pracę, wybitne osiągnięcia.

                Wszystkim nagrodzonym osobom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów zawodowych!!!

Dziennik elektroniczny

Nowy Dziennik


Stary Dziennik

Dziennik

Poznaj GastronomikSkip to content