Dyplom innowacyjnej szkoły partnerskiej oraz innowacyjnego nauczyciela za udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym EIT Food #AnnualFoodAgenda 2020

Dodano: 22-02-2021

Jest nam bardzo miło poinformować, że nasza szkoła otrzymała dyplom szkoły partnerskiej za udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym EIT Food #AnnualFoodAgenda 2020 a nauczycielka p. Ewa Stanisławska Lepko została wyróżniona Dyplomem Innowacyjnego Nauczyciela.

Uczniowie z klasy 2Tsp wraz z opiekunem p. Ewą Stanisławską Lepko zostali zaproszeni do udziału w tym projekcie przez naukowców z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie.

Realizacja projektu opiera się na budowaniu świadomych postaw konsumenckich, poprawie nawyków żywieniowych wśród dzieci i młodzieży oraz promocji trendów na rynku rolno-spożywczym.

Uczniowie uczestniczyli w wykładzie online w ramach obchodów Europejskiej Nocy Naukowców oraz wzięli udział w konkursie o mikroorganizmach w żywności.

Pani Ewie Stanisławskiej Lepko gratulujemy wyróżnienia i z ciekawością czekamy na kolejne aktywności edukacyjne w ramach projektów EIT Food.

Polecamy Radiową Akademię Zdrowego Odżywiania

http://pan.olsztyn.pl/popularyzacja-nauki/radiowa-akademia-zdrowego-odzywiania/ oraz infografiki umieszczone na stronie

http://pan.olsztyn.pl/popularyzacja-nauki/annualfoodagenda-w-sieci/

Dyplom Innowacyjnego Nauczyciela

 

Dyplom Szkoły Partnerskiej

Dziennik elektroniczny

Nowy Dziennik


Stary Dziennik

Dziennik

Poznaj GastronomikSkip to content