Olsztyn koduje!

Dodano: 22-12-2020

 Informacja dla uczniów

 

Chcesz nauczyć się praktycznego programowania, poznać od podstaw C++, SQL, Javę lub Pythona, przystąpić do egzaminu certyfikacyjnego i dobrze się przy tym bawić?

 

Zapraszamy do bezpłatnego skorzystania z możliwości nauki programowania online, poprzez profesjonalną platformę Liga Niezwykłych Umysłów.

 

Platforma zawiera kursy programowania i obsługi baz danych w językach C++, Python, Java i SQL. Dzięki zawartej w niej wiedzy, automatycznej i natychmiastowej ocenie rozwiązań użytkowników oraz dostępie do pomocy konsultantów, doskonale wspomaga naukę informatyki w części dotyczącej programowania, zarówno w czasie zajęć prowadzonych online przez nauczyciela jak i w ramach nauki indywidualnej. Uczniowie szerzej interesujący się programowaniem znajdą na niej zadania daleko wykraczające poza podstawę programową. Platforma zawiera także warstwę grywalizacji, w tym m.in. rankingi, osiągnięcia, rangi, misje i wyzwania. Ukończenie kursu z danego języka programowania otwiera także drogę do przystąpienia do egzaminu certyfikacyjnego opartego na europejskiej klasyfikacji umiejętności cyfrowych e-CF.

Nasza szkoła uczestniczy w projekcie, osoby zainteresowane proszę o kontakt z p. Jolantą Kowalewską w celu uzyskania instrukcji i dodania konta uczniowskiego.

 

Załóż darmowe konto próbne na stronie: https://edukacja.lnu.org.pl/

a następnie zgłoś się do nauczyciela informatyki z prośbą o pełną aktywację konta. Będziesz mógł przez 6 tygodni bezpłatnie korzystać z usług platformy.

W razie pytań i problemów pisz na adres: biuro@lnu.org.pl

Zespół LNU i Olsztyńskiego Centrum Edukacji Nauczycieli

Dziennik elektroniczny

Nowy Dziennik


Stary Dziennik

Dziennik

Poznaj GastronomikSkip to content