Dyżury nauczycieli w celu wspierania procesu kształcenia w roku szkolnym 2019/2020

semestr I

 

Język polski

Nauczyciel
Dni Godziny
Iwona Lemke Poniedziałek 13.15-14.00
Jolanta Siemianowska Poniedziałek 13.15-14.00
Roman Sokulski Wtorek 13:15-14:00

Język angielski

Nauczyciel
Dni Godziny
 Patrycja Lipińska Wtorek 09:30-10:25
Katarzyna Michalska Czwartek 14:50-15:30
Marek Szonert Czwartek 07:00-08:45

Język niemiecki

Nauczyciel
Dni Godziny
Dorota Kołowska Środa  14:05-14:50
Szymon Gałązka Środa 14:05-14:50

Matematyka

Nauczyciel
Dni Godziny
 Beata Borucka Poniedziałek 14:05-14:50
Alicja Gajewska Środa 13:15-14:00
Jolanta Kowalewska Poniedziałek 14:05-14:50
Beata Urbańska – Soboń Piątek 10:30-11:15

Fizyka

Nauczyciel
Dni Godziny
Beata Urbańska – Soboń Piątek 10:30-11:15

Chemia

Nauczyciel
Dni Godziny
Izabela Sędacka Środa 08:00-08:45

Historia

Nauczyciel
Dni Godziny
 Małgorzata Chmielewska Poniedziałek 10:30-11:45
Janusz Groszkowski Czwartek 14:00-14:45
Adam Suchowiecki Poniedziałek 07:30-09:00

Geografia

Nauczyciel
Dni Godziny
 Małgorzata Sutnik  Wtorek 14:00-14:45

Biologia

Nauczyciel
Dni Godziny
 Małgorzata Januszewicz – Badurek Czwartek 09:40-10:30
Wojciech Górski Piątek 08:00-08:45

Podstawy przedsiębiorczości

Nauczyciel
Dni Godziny
Małgorzata Chmielewska Poniedziałek 10:30-11:45

Plastyka

Nauczyciel
Dni Godziny
Angelika Saniewska-Obarek Poniedziałek 11:35-12:20

Kompetencje personalno-społeczne

Nauczyciel
Dni Godziny
Dorota Weselak Poniedziałek 12:25-13:10

Wychowanie Fizyczne

Nauczyciel
Dni Godziny
Beata Kwiatkowska Piątek 11:35-12:20
Dorota Wojciechowska Czwartek 10:30-11:15
Mariusz Wojciechowski Piątek 9:40-10:30
Monika Śmiarowska Środa 11:35-12:20

Przedmioty zawodowe

Nauczyciel
Dni Godziny
Jolanta Urbanek Wtorek 15:00-18:00
Wioletta Rutkowska Środa 13:15-18:30
Marzena Bańkowska Środa 09:40-10:30
Włodzimierz Bekiesza Poniedziałek 12:25-13:15
Anna Chodorowska Poniedziałek 13:15-14:00
Anna Deptuła Czwartek 08:50-09:35
Ewa Dębska Poniedziałek 11:20-12:10
Monika Gołębiewska Poniedziałek 10:30-11:15
Teresa Iwanowska Wtorek 13:15-14:00
Bożena Lisowska Środa 12:25-13:15
Marlena Mańczak Poniedziałek 11:00-11:45
Alicja Mierzejewska Wtorek 14:50-15:35
Joanna Ozdarska Poniedziałek 09:00-10:00
Małgorzata Pachucka Środa 10:30-11:15
Elżbieta Rakowska Poniedziałek 14:00-14:50
Małgorzata Sekuła Wtorek 10:30-11:15
Ewa Stanisławska Lepko Wtorek 13:15-14:00
Mirosław Szymański Poniedziałek 10:30-11:15
Katarzyna Tunkiewicz Czwartek 14:00-15:00
Danuta Komar Poniedziałek 14:00-15:00
Agnieszka Zomkowska Środa 10:30-11:15
Sylwia Olbryś Czwartek 14:00-14:45
Michał Śliwiński Poniedziałek 11:35-12:20
Joanna Marszewska Poniedziałek 13:15-14:00
Małgorzata Kuśmierczyk Wtorek 12:25-13:15
Jadwiga Glica Poniedziałek 10:30-11:15
Marta Czajkowska Środa 14:50-15:35

Dziennik elektroniczny

baner-zaloguj-sie

Poznaj Gastronomik



Polecamy

Archiwum Wydarzeń

Nasi Sprzymierzeńcy

Skip to content