Jesteś tutaj: Strona główna » Strefa dla Rodziców » Zajęcia dla uczniów

Dyżury nauczycieli dla uczniów

Rok szkolny 2017/2018 sem.I

 

Język polski

Nauczyciel
Dni Godziny
Iwona Lemke Środa 14:05 – 14:50
Jolanta Siemianowska Czwartek 14:05 – 14:50
Roman Sokulski Wtorek 8:00 – 8:45

Język angielski

Nauczyciel
Dni Godziny
 Patrycja Lipińska Piątek 8:00 – 8:45
Urszula Smolińska Poniedziałek 14:05 – 14:50
Marek Szonert Wtorek

Czwartek

8:00 – 8:45

15:00 – 15:45

Język niemiecki

Nauczyciel
Dni Godziny
Dorota Kołowska Poniedziałek 14:00 – 14:45
Danuta Komar Poniedziałek  8:00 – 8:45
Małgorzata Polkowska Wtorek 14:00 – 14:45

Matematyka

Nauczyciel
Dni Godziny
 Beata Borucka Piątek 8:00 – 8:45
Alicja Gajewska Środa 8:00 – 8:45
Jolanta Kowalewska Poniedziałek 14:05 – 14:50
Beata Urbańska – Soboń Czwartek

Wtorek

8:00 – 8:45

14:00 – 14:50

Chemia

Nauczyciel
Dni Godziny
Jadwiga Kochanowska Środa 14:00 – 14:50 (co dwa tyg.)

Historia

Nauczyciel
Dni Godziny
 Małgorzata Mazuruk Wtorek 14:00 – 14:45
Janusz Groszkowski Poniedziałek 14:30 – 15:00

Geografia

Nauczyciel
Dni Godziny
 Małgorzata Sutnik  Wtorek 14:50 – 15:30

Biologia

Nauczyciel
Dni Godziny
 Małgorzata Januszewicz – Badurek Wtorek 14:05 – 14:50
Wojciech Górski Wtorek 14:05 – 14:50

Podstawy przedsiębiorczości

Nauczyciel
Dni Godziny
 Zbigniew Prekiel Środa 14:05: – 14:50

Wychowanie Fizyczne

Nauczyciel
Dni Godziny
Eugeniusz Ciarciński Środa 14:50 – 16:20
Beata Kwiatkowska Środa 14:50 – 16:20
Dorota Wojciechowska Środa 14:50 – 16:20
Monika Śmiarowska Środa 14:50 – 16:20

Przedmioty zawodowe

Nauczyciel
Dni Godziny
Jolanta Urbanek Poniedziałek 14:05 – 14:50
Wioletta Rutkowska Czwartek 8:00 – 8:45
Marzena Bańkowska Piątek 7:30 – 8:00
Włodzimierz Bekiesza Wtorek 14:05 – 14:50
Anna Chodorowska Poniedziałek 15:00 – 15:45
Anna Deptuła Czwartek 15:00 – 16:00
Ewa Dębska Czwartek 14:30 – 15:30
Monika Gołębiewska Poniedziałek 8:30 – 9:30
Teresa Iwanowska Piątek 7:30 – 8:00
Bożena Lisowska Czwartek 8:00 – 8:45
Marlena Mańczak Czwartek 14:45 – 15:15
Małgorzata Marciniec Piątek 7:30 – 8:15
Alicja Mierzejewska Poniedziałek 14:05 – 14:50
Elżbieta Michalec Poniedziałek  14:00 – 14:45
Joanna Ozdarska Środa 8:00 – 8:45
Małgorzata Pachucka Wtorek 14:00 – 14:45
Barbara Ponieważ Piątek 7:30 – 8:00
Elżbieta Rakowska Czwartek 14:50 – 15:30
Anna Rzymkowska Wtorek 7:30 – 8:00
Małgorzata Sekuła Środa 14:05 – 14:50
Ewa Stanisławska Lepko Czwartek 14:05 – 14:50
Mirosław Szymański Poniedziałek 7:00 – 8:00
Katarzyna Tunkiewicz Poniedziałek 8:00 – 8:40

 

Dziennik Elektroniczny

baner-zaloguj-sie      

Erasmus+

 

Archiwum Wydarzeń

Poznaj Gastronomik

Polecamy

Nasi Sprzymierzeńcy