Jesteś tutaj: Strona główna » Strefa dla Rodziców » Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli

Harmonogram telefonicznych dyżurów ZSGS w Roku Szkolnym 2016/2017
tel. 89 533 46 60 – pokój nauczycielski
tel. 89 533 75 65 – sekretariat
tel. 89 534 18 97 – pracownie technologiczne

Imię i Nazwisko
Termin dyżuru telefonicznego uwagi
ANNA ARCHACKA piątek 13:50-14:35 Ul. Wyszyńskiego
MARZENA BAŃKOWSKA wtorek 9:45-10:30 Ul. Wyszyńskiego
WŁODZIMIERZ BEKIESZA wtorek 14:05-14:50 Ul. Wyszyńskiego
BEATA BORUCKA poniedziałek 12:25-13:10 Ul. Żołnierska
ANNA CHODOROWSKA środa 12:25-13:10 Ul. Wyszyńskiego
EUGENIUSZ CIARCIŃSKI poniedziałek 11:35-12:20 Ul. Żołnierska
ANNA DEPTUŁA

poniedziałek 11:05-11:30

piątek 13:00-13:30

Ul. Żołnierska
EWA DĘBSKA

środa 15:20-15:50

czwartek 11:00-11:30

Ul. Wyszyńskiego
ALICJA GAJEWSKA czwartek 12:25-13:10 Ul. Żołnierska
MONIKA GOŁĘBIEWSKA wtorek 8:00-8:45 Ul. Żołnierska
WOJCIECH GÓRSKI środa 14:05-14:50 Ul. Żołnierska
IWONA HAWRYSZ środa 10:00-10:30 Ul. Wyszyńskiego
TERESA IWANOWSKA wtorek 11:00-11:35 Ul. Wyszyńskiego
MAŁGORZATA JANUSZEWICZ-BADUREK środa 10:30-11:15 Ul. Żołnierska
JADWIGA KOCHANOWSKA wtorek 15:00-15:45 Ul. Żołnierska
DOROTA KOŁOWSKA czwartek 8:50-9:35 Ul. Żołnierska
DANUTA KOMAR poniedziałek 11:35-12:20 Ul. Żołnierska
JOLANTA KOWALEWSKA piątek 12:20-13:10 Ul. Żołnierska
BEATA KWIATKOWSKA czwartek 13:15-14:00 Ul. Żołnierska
IWONA LEMKE środa 11:35-12:20 Ul. Żołnierska
PATRYCJA LIPIŃSKA czwartek 10:30-11:15 Ul. Żołnierska
BOŻENA LISOWSKA środa 11:35-12:20 Ul. Żołnierska
MARLENA MAŃCZAK środa 11:15-12:00 Ul. Wyszyńskiego
MAŁGORZATA MARCINIEC wtorek 11:15-11:30 Ul. Wyszyńskiego
MAŁGORZATA MAZURUK czwartek 12:25-13:10 Ul. Żołnierska
ELŻBIETA MICHALEC czwartek 11:15-11:35 Ul. Wyszyńskiego
KATARZYNA MICHALSKA wtorek 10:30-11:15 Ul. Żołnierska
ALINA MIERZEJEWSKA wtorek 11:00-11:35 Ul. Wyszyńskiego
JOANNA OZDARSKA poniedziałek 11:00-11:35 Ul. Żołnierska
MAŁGORZATA PACHUCKA środa 10:30-11:10 Ul. Wyszyńskiego
EWA PIÓRKOWSKA wtorek 10:30-11:15 Ul. Żołnierska
BARBARA PONIEWAŻ poniedziałek 11:35-12:20 Ul. Wyszyńskiego
ZBIGNIEW PREKIEL piątek 8:50-9:35 Ul. Żołnierska
ELŻBIETA RAKOWSKA poniedziałek 10:30-11:00 Ul. Żołnierska
ANNA RZYMKOWSKA poniedziałek 10:30-11:15 Ul. Wyszyńskiego
MAŁGORZATA SEKUŁA wtorek 11:30-12:20 Ul. Żołnierska
JOLANTA SIEMIANOWSKA poniedziałek 10:00-11:15 Ul. Żołnierska
JADWIGA SIKORA wtorek 10:40-11:15 Ul. Żołnierska
URSZULA SMOLIŃSKA czwartek 10:30-11:15 Ul. Żołnierska
ROMAN SOKULSKI poniedziałek 9:40-10:25 Ul. Żołnierska
EWA STANISŁAWSKA-LEPKO piątek 8:00-8:45 Ul. Wyszyńskiego
MAŁGORZATA SUTNIK środa 10:30-11:15 Ul. Żołnierska
MAREK  SZONERT poniedziałek 9:40-10:20 Ul. Żołnierska
MIROSŁAW SZYMAŃSKI czwartek 10:00-11:00 Ul. Wyszyńskiego
KATARZYNA TUNKIEWICZ wtorek 9:40-10:25 Ul. Żołnierska
BEATA URBAŃSKA-SOBOŃ poniedziałek 10:30-11:15 Ul. Żołnierska
DOROTA WOJCIECHOWSKA środa 12:20-13:10 Ul. Żołnierska
MARIUSZ WOJCIECHOWSKI środa 13:15-14:00 Ul. Żołnierska
AGNIESZKA ZOMKOWSKA środa 11:35-12:20 Ul. Wyszyńskiego

 

Dziennik Elektroniczny

baner-zaloguj-sie      

Erasmus+

 

Archiwum Wydarzeń

Poznaj Gastronomik

Polecamy

Nasi Sprzymierzeńcy